ברוכים הבאים לעולמי ותודה על שהקדשתך מזמנך לקורא קצת עלי ועל

RICH BEACH

נעים מאד, אני מיטל אולנטוך ואני הלב הפועם מאחורי RICH BEACH,
המותג שמביא לכדי מימוש את כל הידע והניסיון המקצועי שלי שנצבר במהלך 20 שנות עיסוקי בעולם האופנה והלייף סטייל לכדי הגשמת חלום של יופי וחופשה אינסופית באמצעות סדרת קולקציות חוף שלמות ומדויקות.
במהלך עבודתי ומסעותיי בעולם הכרתי אין ספור נשים מדהימות עימן חוויתי חוויות, האזנתי לבקשות מיוחדות, מילאתי רצונות, יצרתי שינוי, עודדתי, תמכתי ויצרתי עולמות מלאי צבע, סטייל, אופנה ויופי שהפכו את עולמן של הנשים לעולם טוב יותר לפסוע בו.
מתוך היכרויות אלו מצאתי כי נשים משקיעות מאמצים וזמן יקר במציאת בגד הים המושלם אך יחד עם זאת רבות מהן חשות חשופות מכדי להסתובב בחופשה, בים או בבריכה בבגד ים בלבד ומחפשות בגד חוף משלים ונוח להופעה. בגד חוף שיאפשר להן להרוויח את טיפת הביטחון האחרונה שהיו זקוקות לה בשילוב סטיילינג מטריף על מנת לכבוש את סביבתן .

RICHBEACH הינו תוצר לצורך נשי זה, זהו מותג המאפשר לכלל הנשים להעצים ולהאדיר את יופיין במקום בו הן נוטות להיות חשופות ופגיעות. כל מטרת המותג נועדה לספק לאישה את מלוא הביטחון לו היא זקוקה באמצעות מראה אופנתי מדויק ושלם בחוף הים. RICHBEACH מציע טוטאל לוק המורכב מבגד חוף מחמיא ושיקי, תיק חוף גדול שיכול להכיל בתוכו מגבת ובקבוק שתיה, תיק קלאצ' קטן למפתח פלאפון וארנק, תכשיטי חוף אובר-סייז וצבעוניים ליצרת אווירה קייצית ושמיכת חוף עגולה ומטריפה לסגירת המראה הכולל. כל אלו יחד יוצרים מגוון אין סופי של קומבינציות צבעוניות וקיציות אשר כל אישה יכולה להפליג איתה אל מחוזות הדמיון האישי שלה בין אם מדובר בסגנון טרופי של חופשה בזנזיבר ועד למראה הבוהו מתוך פסטיבל הקואצ'לה בלוס אנג'לס.

אני מזמינה כל אחת לקחת חלק בחוויה ולבנות לעצמה את המראה הקיצי והמדליק ביותר שלה, כדי להיראות לא פחות ממיליון דולר בחוף הים, לא פחות מ- richbeach.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
X
X
WhatsApp chat